|
Usługi

Obróbka CNC

Hoffman Maszyny i Urządzenia od wielu lat zajmuje się obróbką CNC. Jako wiodący producent maszyn w tej branży, wiemy jak istotne są detale - dlatego nasze usługi cechuje najwyższy standard wykonania oraz precyzja. Konsekwentne dążenie do podwyższenia jakości naszych produktów idzie w parze z twórczymi i efektywnymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu obróbka odbywa się zgodnie z często wymagającymi i spersonalizowanymi oczekiwaniami klienta.


Pracujemy na maszynach:Są to wysokiej klasy urządzenia, które pozwalą na osiągnięcie doskonałej jakości wykonania projektów.


Nasza firma stawia na rozwój i nowoczesność, a przede wszystkim wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, regularnie rozwijając park maszynowy. Dzieki zastosowaniu wielu nowoczesnych rozwiązań, jesteśmy w stanie wykonywać najbardziej zaawansowane usługi CNC, bez względu na rodzaj materiału czy wymagania projektowe.

Nasze usługi:

Pracujemy z nastepującymi materiałami:


Obsługiwane formaty plików:
    DWG, DXF, PDF, JPG

Wykwalifikowani pracownicy od lat zajmujący się obróbką CNC stanowią fundament naszego zespołu. Bardzo cenimy sobie terminowość i Twoje zaufanie. Dlatego gwarantujemy, że zlecenie na obróbkę skrawaniem i każde inne wykonamy w ustalonym czasie — nie dopuszczamy do opóźnień.

Czujesz, że nasza propozycja jest idealna dla Ciebie i chciałbyś poznać więcej szczegółów na temat obróbki CNC w jednym z naszych zakładów? Koniecznie skontaktuj się z naszymi przedstawicielami. Wspólnie dobierzemy dla Ciebie najbardziej optymalne usługi, które zagwarantują perfekcyjne wykonanie projektu.