|
O nas

MARKA

 

Firma HOFFMAN od 25 lat dostarcza swoim klientom krajarki krawieckie - urządzenia o bardzo wysokich walorach użytkowych, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Różnorodność produkowanych modeli i ich przystępna cena sprawiają, że firma HOFFMAN plasuje się w czołówce firm produkujących urządzenia krojcze. Dostarczając maszyny i urządzenia krojcze dla przemysłu tekstylnego nigdy nie zapominamy o indywidualnych potrzebach naszych klientów: każdy w naszej ofercie może znaleźć urządzenia dopasowane nie tylko do swoich potrzeb technologiczno - produkcyjnych, ale i możliwości finansowych.

 
 

BEZPIECZEŃSTWO

 

Nasze maszyny i urządzenia zapewniają klientom komfort użytkowania, a umieszczony na nich europejski symbol bezpieczeństwa wyrobów CE jest tylko potwierdzeniem, że są one wytworzone zgodnie z przepisami Unii Europejskiej co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony ich użytkowników. Do konstrukcji naszych urządzeń wprowadziliśmy rozwiązania, które są niespotykane w tego typu maszynach nawet uznanych marek światowych. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie w krajarkach wyłącznika zanikowo - napięciowego. Modyfikacja ta zapobiega samoistnemu włączeniu się maszyny po zaniku napięcia w sieci elektrycznej. Rozwiązanie to zostało przez nas opatentowane. Urządzenia, które nie posiadają tego typu wyłączników, nie spełniają norm bezpieczeństwa Unii Europejskiej i w związku z tym nie mogą być legalnie dopuszczone do obrotu na terytorium Polski.

 

 

FUNKCJONALNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ

 

Konsekwentne dążenie do zachowania najwyższej jakości produkowanych przez nas urządzeń idzie w parze z twórczymi i niezwykle efektywnymi rozwiązaniami technicznymi. Nasze krajarki tarczowe mogą się poszczycić w swojej klasie najwyższym współczynnikiem wykorzystania ostrza, dochodzącym w niektórych modelach nawet do 90%. Oznacza to, że średnica ostrza idzie w parze z wysokością krojenia. Nie dopuszczamy do sytuacji, w której np. maszyna tarczowa z ostrzem 100 mm jest w stanie rozciąć pokład materiału o wysokości 25-50 mm, co jest normą w wielu innych urządzeniach tego typu.

Funkcjonalność naszych maszyn przekłada się także na ich wagę - jako jedne z nielicznych potrafią przy minimalnej wadze zapewnić maksymalną wysokości cięcia. Nasza firma stawiając na rozwój i nowoczesność, a przede wszystkim wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów, regularnie wprowadza na rynek nowe maszyny i urządzenia. Najlepszym tego przykładem jest krajarka taśmowa z nowoczesnym interfejsem sterowania, gdzie kontrola maszyny odbywa się za pomocą ekranu LCD, pozwalającego nie tylko na wygodną obsługę, ale i znacznie zwiększającego funkcjonalność urządzenia.