|
Produkty

Krajarka tarczowa HF-100P

Dane techniczne

średnica noża 96 mm
maksymalna grubość krojenia 85 mm
zasilanie 230 V / 50 Hz
moc silnika 0,38 kW
waga netto 3,5 kg
waga brutto 4,00 kg
obroty 500 - 1000 obr / min
   

Szczegółowy opis produktu

Krajarki tarczowe HF-100 przeznaczone są do pracy z dowolnymi materiałami (od lekkich do ciężkich). Można nimi ciąć cienkie pokłady materiału (2-3 warstwy) oraz ciąć na fragmenty wysokie lagi. Wszystkie maszyny wyposażone są w nowoczesne ostrzałki, których unikalna konstrukcja pozwala na ich wykorzystanie bezpośrednio w trakcie pracy urządzenia. Dla wygody i bezpieczeństwa użytkownika krajarki mogą być dodatkowo wyposażone w wysięgnik antenowy, który zapobiega przecięciu przewodu!

Krajarki tarczowe HF-60/HF-100/HF-125 są kilkakrotnie lżejsze od podobnych urządzeń o tej samej grubości krojenia. Ponadto niewielka średnica noża gwarantuje najmniejszy błąd w wykrojach poszczególnych warstw przy krojeniu po łuku ze wszystkich znanych krajarek. Krajarki tarczowe HF-60/HF-100/HF-125 mogą się poszczycić w swojej klasie najwyższym współczynnikiem wykorzystania ostrza, dochodzącym w niektórych modelach nawet do 90%. Oznacza to, że średnica ostrza idzie w parze z wysokością krojenia.

W krajarkach tarczowych HF-100/HF-125 zastosowano rozwiązania, które są niespotykane w tego typu maszynach nawet uznanych marek światowych. Jednym z takich rozwiązań jest zastosowanie wyłącznika zanikowo - napięciowego. Modyfikacja ta zapobiega samoistnemu włączeniu się maszyny po zaniku napięcia w sieci elektrycznej. Rozwiązanie to zostało przez nas opatentowane. Urządzenia, które nie posiadają tego typu włączników, nie spełniają norm bezpieczeństwa Unii Europejskiej.

Nowoczesne i unikalne rozwiązania zastosowane w krajarkach SERII P, pozwalają na płynną regulację prędkości obrotu tarczy tnącej w zakresie od 500 obr./min do 1000 obr./min. Dzięki temu możliwa jest praca na jednym urządzeniu praktycznie z każdym rodzajem materiału - od jedwabiu po drelich. Prędkość obrotu tarczy regulowana jest poprzez potencjometr, który jest nowoczesną modyfikacją elektroniczną. Jest to wyjątkowe rozwiązanie dla osób pracujących z różnego rodzaju materiałami, gwarantujące oszczędność czasu i pieniędzy.


Opcje wyposażenia:
  • Bardzo niska waga urządzenia
  • Wysoka wydajność
  • Najwyższy współczynnik wykorzystania ostrza w tej kategorii - 90%!
  • Dwie wersje - nisko oraz wysokoobrotowa

Pobierz katalog

 

Zapytaj o cenę