|
Produkty

System lagujący serii HF-SM

Dane techniczne

Maksymalna średnica belki do lagowania 700 mm
Maksymalna wysokość lagowania 200 mm
Maksymalna szerokość materiału 1500 / 1700 / 1900 mm
Max. wysokość stołu 850 mm
Silnik 0,12 kW
Zasilanie 230 V/50 Hz
Prędkość cięcia 0,70-1,30 m/s
Waga belki 100 kg

Szczegółowy opis produktu

Systemy lagujące HF-SM są na tyle proste w obsłudze, że mogą być obsługiwane przez jednego operatora. Umieszczona na wytrzymałym wałku belka materiału jest przemieszczana na specjalnym wózku, który porusza się wzdłuż stołu krojczego po wyjątkowo wytrzymałych prowadnicach. System prowadzenia przytrzymuje materiał i pozwala na jego równe lagowanie na wymaganą długość. Przy użyciu automatycznego (w modelach HF-SM/1600/A, HF-SM/1800/A, HF-SM/2000/A ) lub ręcznego (w modelach HF-SM/1600/R, HF-SM/1800/R oraz HF-SM/2000/R) odkrawacza następuje odcięcie warstwy materiału, a zamontowana, na ustalonej wcześniej przez operatora odległości, listwa dociskowa HLD-1 ją przytrzymuje.

Wysokość lagowania jest regulowana manualnie. Systemy lagujące HF-SM spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa: są między innymi zabezpieczone przed upadkiem ze stołu przy pomocy specjalnych ograniczników. Do stołów HS-1 wielomodułowych (z zamontowanym systemem lagującym HF-SM) opcjonalnie można zastosować wózkowy system podwiesia, ułatwiajacy bezpieczne użytkowanie długich przewodów rozkrawacza.

Firma Hoffman produkuje również systemy lagujące HF-SM/A/P z możliwością lagowania z paczki, dzięki zastosowaniu półki, na której można umieścić materiał w paczce. Lagowarka nie posiada opcji układania materiału w zyg zag.


Opcje wyposażenia:

Systemy lagujące serii HF-SM to urządzenia niezbędne w wyposażeniu każdej krojowni oraz w zakładach wykorzystujących w procesie produkcji układane warstwowo materiały i innego rodzaju tworzywa. System lagujący jest mocowany na stole krojczym HS-1, wykonanym w systemie modułowym, pozwalającym na wygodną i bezproblemową rozbudowę. Dzięki tak skompletowanej nowoczesnej konstrukcji można z łatwością lagować tkaniny, a następnie dokonywać ich rozkroju za pomocą krajarek tarczowych (HF-100 lub HF-125) bądź pionowych (od HF-120S do HF-270S). Solidna konstrukcja wykonana z metalowych profili zapewnia nie tylko trwałość urządzenia, ale i gwarantuje łatwość montażu oraz stabilność podczas pracy.

Pobierz katalog

 

Zapytaj o cenę