|
Produkty

Krajarka taśmowa HF-400T/1100

Dane techniczne

Wysokość cięcia 200 mm
Max. wysokość cięcia 300 mm
Długość ramienia 1250 mm
Długość taśmy 4603 mm
Zasilanie (standard) 400 V
Zasilanie (falownik) 230 V
Prędkość taśmy 8/16 m/s
Prędkość taśmy (falownik) 4-20 m/s

Szczegółowy opis produktu

FUNKCJONALNOŚĆ

Krajarki taśmowe z Serii HF-200T są wygodnymi w pracy, wysokowydajnymi maszynami do precyzyjnego wykrawania elementów odziezy z różnych rodzajów materiałów, ułożonych w wielowarstwowe pokłady, gdzie ich łączna maksymalna grubość wynosi 200 mm, w przypadku ocieplin 300 mm. Należy pamiętać, że maksymalną i minimalną grubość krojonego pokładu limituje rodzaj materiału! Krajarki tamowe serii HF-200T posiadają w standardzie napęd dwubiegowy sprawdzający się przy krojeniu wiekszości matriałów, pracujący z prędkością 8 m/s lub 16 m/s.

Istnieje możliwość zastosowania płynnej regulacji prędkości taśmy (falownika) w zakresie od 4 m/s do 20 m/s, która jest niezbędna w przypadku cięcia materiałów twardych i powlekanych oraz wtedy, gdy operator tego samego urządzenia kroi materiały o różnym składzie i chrakterystyce. Duża różnorodność tkanin jakie są krojone przy użyciu krajarek taśmowych z Serii HF-200T, a zwłaszcza coraz częstsze wykorzystywanie przez klientów ciężkich materiałów w procesach produkcyjnych, spowodowały, że firma Hoffman, dążąc do zwiększenia fukcjonalności i efektywności swoich urządzeń wprowadziła do oferty maszyny z mocniejszymi silnikami.

BEZPIECZEŃSTWO

Firma Hoffman zawsze na pierwszym miejscu, obok funkcjonalności stawiała także na BEZPIECZEŃSTWO swoich urządzeń. Dlatego też krajarki taśmowe z Serii HF-200T są standardowo wyposażone w blokadę chwytającą taśmę w przypadku jej zerwania oraz system nowoczesnych mikrowyłączników, automatycznie zatrzymujących maszynę w przypadku wykrycia niedomkniętych osłon bezpieczeństwa. Wpływa to w znaczący sposób na komfort i poczucie bezpieczeństwa pracy u operatora.


Opcje wyposażenia:

Opcje wyposażenia:

  • Falownik - płynna regulacja prędkości
  • Stół z nadmuchem
  • System odpylający
  • System silikonowania
  • Panel sterujący LCD
  • Automatyczne podnoszenie prowadzenia górnego

Pobierz katalog

 

Zapytaj o cenę